Axkid

Minikid Black 0-25 kg 2018

Axkid Minikid byla vyvinuta pro bezpečné a pohodlné cestování v poloze proti směru jízdy v malých i velkých automobilech.
Ověřeno Plus Testem pro děti do 25 kg

Minikid Black 0-25 kg 2018

Díky svému inovativnímu vzhledu zabere Minikid v autě velmi málo místa a může být nasazena na sedadlo i pro velmi malé děti, které nepotřebují moc místa na nohy. Sedačka je vybavena dlouhou opěrnou nohou a samodotahovacími pásky, poskytující optimální bezpečí uvnitř vozidla. Tyto pásky zjednodušují usazení do auta; jednoduše zatlačte dolů a zakývejte sedačkou, dokud pevně nesedí. Nastavitelná přední opěrka se používá k naklápění autosedačky podle potřeb dítěte. Minikid je vybavena opěrkou hlavy, která se přizpůsobí velikosti dítěte, cesta v ní je co možná nejbezpečnější a nejpohodlnější. Opěrka hlavy má sedm pevných poloh, nabízejících ještě větší pohodlí i pro ty nejmenší děti. Potah lze prát v pračce na 30°C. Vysoké bočnice zajišťují vysokou úroveň ochrany v případě bočního nárazu. Autosedačku lze připoutat na jakékoliv sedadlo v autě za pomoci 3-bodového bezpečnostního pásu vozidla. Automatické nastavení opěrky hlavy, spojené s celým systémem popruhů, poskytující dítěti optimální oporu a bezpečí. Výjimečná délka opěrné nohy umožňuje instalaci do všech typů automobilů. Sedm pevných poloh opěrky hlavy.
Nastavení do pěti poloh
Nastavení do pěti poloh umožňuje přizpůsobit náklon autosedačky.
Bezpečnost
Axkid Minikid je schválena pro použití od 0 do 25 kg (cca 125 cm, 6 let) a dostala výborné hodnocení od několika nezávislých testovacích institutů. Může se pyšnit schválením Plus Testem (do 25 kg), cenou „Bra Val (Dobrá volba) 2015“ od švédské pojišťovací společnosti Folksam, „Best Cost Value“ od Best-in-test.se a je také schválena certifikační agenturou VCA pro případ nehody s převrácením auta na střechu.
Nejlepší v testu
Ověřeno Plus Testem pro děti do 25 kg
BÄSTA PRISVÄRDE
Prošlo testem stanoveným REACH
Folksam
Dobrá volba

Informace

Rozměry a váha Minikid: šířka: 44 cm,
výška: 62 cm, hloubka: 56 cm. váha: 11,1 kg

Ke stažení

Kde nás najdete

Axkid
Stavební 57
Poděbrady V, 290 01

tel.: +420 727 981 815
info@axonkids.cz

Nejčastější dotazy