Axkid

Axkid Move Black 9-25 kg

Axkid Move byla vyvinuta pro bezpečné a pohodlné cestování v poloze proti směru jízdy v malých i velkých automobilech.
Ověřeno Plus Testem pro děti do 25 kg

Axkid Move Black 9-25 kg

Protisměrná autosedačka Axkid Move je určena především pro ty, kteří hledají bezpečné a přitom cenově dostupné řešení. Vaše dítě může cestovat v poloze proti směru jízdy až do váhy 25 kg (125 cm). Autosedačka se snadno instaluje pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu auta. Axkid Move zabere opravdu málo místa a tak se hodí do větších i do menších aut.

Axkid Move přichází s inovativním systémem ochrany při bočním nárazu, ASIP (Axid Side Impact Protection), který byl vyvinut ve spolupráci s uznávaným německým crash institutem, poskytující dítěti nejlepší možnou ochranu v případě nárazu z boku. ASIP se používá na straně, směřující ke dveřím auta. Pokud instalujete autosedačku na prostřední sedadlo, ASIP není potřeba.

Opěrnou nohu Axkid Move lze prodloužit pomocí jediného tlačítka na straně, které je snadno přístupné.

Autosedačku lze naklonit (2 polohy), opěrka hlavy má 3 pevné polohy, vše pro dostatečné pohodlí a bezpečí dítěte. Pokud potřebujete větší náklon, můžete použít dodatečný klín (prodává se samostatně).

Bezpečnost
Ověřeno Plus Testem pro děti do 25 kg

Axkid Move je schválena pro děti od 9 do 25 kg a dostala výborné hodnocení od několika nezávislých testovacích institutů. Může se pyšnit schválením Plus Testem (do 25 kg), cenou „Bra Val (Dobrá volba) 2015“ od švédské pojišťovací společnosti Folksam a je také schválena certifikační agenturou VCA pro případ nehody s převrácením auta na střechu.

Informace

Rozměry a váha Wolmax: šířka: 44 cm, výška: 61 cm,
hloubka: 56 cm. Váha: 9,6 kg

Ke stažení

Kde nás najdete

Axkid
Stavební 57
Poděbrady V, 290 01

tel.: +420 727 981 815
info@axonkids.cz

Nejčastější dotazy