Axkid

Axkid Kidzone Red

Axkid Kidzone, jedna z nejpřizpůsobivějších kombinovaných sedaček na trhu, vybavená patentovaným samodotahovacím systémem upínání pětibodových popruhů a extra dlouhou opěrnou nohou.

Axkid Kidzone Red

Axkid Kidzone je jedna z nejpřizpůsobivějších kombinovaných sedaček na trhu, vybavená patentovaným samodotahovacím systémem upínání pětibodových popruhů a extra dlouhou opěrnou nohou. Autosedačku lze umístit v poloze po i proti směru jízdy. Měkké, polstrované ramenní popruhy a pohodlná opěrka hlavy ještě přispívají k co největšímu možnému pohodlí. Tato autosedačka byla vyvinuta na základě nejnovějšího výzkumu v oblasti bezpečnosti dětí a ve spojení s nově vyvinutými samodotahovacími popruhy poskytuje vašemu dítěti v případě nehody vynikající ochranu. Opěrka hlavy má sedm pevných poloh, poskytující pohodlí i pro nejmenší děti. Kidzone je schválena podle normy ECE R44/04. Autosedačku lze použít v poloze proti směru jízdy pro děti vážící 9–25 kg, v poloze po směru jízdy pro děti vážící 15-25 kg za použití 3-bodového pásu auta a pro děti vážící 9–18 kg s pětibodovými pásy sedačky. Potah lze prát v pračce na 30°C. Automatické nastavení opěrky hlavy a celého systému popruhů podle výšky a velikosti dítěte.
Nastavení do tří poloh
Nastavení do tří poloh umožňuje přizpůsobit náklon autosedačky.
Bezpečnost
Kidzone je schválená podle normy ECE R44.04. Autosedačku lze použít v poloze proti směru jízdy pro děti vážící 9–25 kg, v poloze po směru jízdy pro děti vážící 15-25 kg při použití 3-bodového pásu auta a pro děti od 9 do 18 kg s pětibodovými popruhy sedačky. Pro menší děti, které nepotřebují hodně prostoru na nohy, může být sedačka umístěna také na sedadlo vozidla. Prošlo testem stanoveným REACH


INFORMACE

Rozměry a váha Kidzone: šířka: 44 cm, výška: 62 cm,
hloubka: 58 cm. Váha: 13,7 kg

Ke stažení

Kde nás najdete

Axkid
Stavební 57
Poděbrady V, 290 01

tel.: +420 727 981 815
info@axonkids.cz

Nejčastější dotazy